Izvēlne
Jūsu grozs

Pavāriem un virtuves darbiniekiem

Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MGN11RD-B-caca
Pavāra blūze / šefpavāra komplekts balts Šefpavāra komplekts ir būtisks ēdināšanas apģērba elements. Mūsu profesionālās šefpavāra blūzes ir dažādu krāsu izstrādājumu klāsts, kas tiek piedāvāts vairākos piegriezumos, lai nodrošinātu kustību brīvību. Šefpavāra blūzes ir izgatavotas no augstas kvalitāt..
36.70€
Bez PVN:36.70€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-ZIEL-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa zaļa Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot izturību un ..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-SZ-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa pelēka Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot izturību u..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-POM-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa oranža Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, kas nodrošina izturīb..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-G-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa tumši zils Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot, visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot iztur..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90F-ZIEL-caca
..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90FW-caca
Balts ēdināšanas priekšauts - 90cmUniversāls vīriešu un sieviešu virtuves priekšauts, izgatavots no augstas kvalitātes kokvilnas. Ideāli piemērots gan virtuvei, gan āra pasākumiem. Priekšauts lieliski pieguļ un neierobežo kustības Priekšauta raksturojums:- platums: 70 cm- garums: 90 cm- materiāls: 1..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90FPG-caca
PROFESIONĀLS GASTRONOMIKAS VIESMĪLIS (priekšauts) - 90cmMelns ar baltām svītrām Apģērbs oficiantēm, viesmīlēm, bārmeņiem, bufetniecēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu nozares un daudzu citu gastronomijas nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva aud..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90F-CZER-caca
..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 200 (Kopā lapu - 17)