Izvēlne
Jūsu grozs

Priekšauti

Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-ZIEL-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa zaļa Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot izturību un ..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-SZ-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa pelēka Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot izturību u..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-POM-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa oranža Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, kas nodrošina izturīb..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90-G-caca
Profesionāls viesmīļa priekšauts - rezerves - 90 cm Krāsa tumši zils Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bārmenēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot, visiem restorānu, viesnīcu un daudzu citu nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva auduma, nodrošinot iztur..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90F-ZIEL-caca
..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90FW-caca
Balts ēdināšanas priekšauts - 90cmUniversāls vīriešu un sieviešu virtuves priekšauts, izgatavots no augstas kvalitātes kokvilnas. Ideāli piemērots gan virtuvei, gan āra pasākumiem. Priekšauts lieliski pieguļ un neierobežo kustības Priekšauta raksturojums:- platums: 70 cm- garums: 90 cm- materiāls: 1..
14.44€
Bez PVN:14.44€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90FPG-caca
PROFESIONĀLS GASTRONOMIKAS VIESMĪLIS (priekšauts) - 90cmMelns ar baltām svītrām Apģērbs oficiantēm, viesmīlēm, bārmeņiem, bufetniecēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu nozares un daudzu citu gastronomijas nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva aud..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90F-CZER-caca
..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Zīmols: M&C Modern Company Produkta kods: MG90FPC-caca
PROFESIONĀLS GASTRONOMIKAS VIESMĪLIS (priekšauts) - 90cmMelns ar baltām svītrām Priekšauts oficiantēm, viesmīļiem, bārmeņiem, bufetniecēm, baristām, vācējiem un pavāriem - vārdu sakot visiem restorānu nozares un daudzu citu gastronomijas nozaru pārstāvjiem. Tas ir izgatavots no stipra un kvalitatīva..
15.34€
Bez PVN:15.34€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 92 (Kopā lapu - 8)